אודות

שלום, שמי אלעד גבריאלוב, ברוכים הבאים לאתר שלי "גולד מיינד"

את שיטת NLP  הכרתי בזכות חבר טוב, מספר חודשים לאחר מבצע 'צוק איתן'. במהלך המבצע נקראתי לדגל כחייל ביחידה קרבית מאוד במילואים, ומטבע תפקידי בכוח שובצתי לקו הלחימה הראשון. לא אלאה אתכם בסיפורים, אומר רק בקצרה שנחשפתי שם למראות לא פשוטים בעליל שזעזעו וטלטלו את נפשי.

כשחזרתי משם, שום דבר לא היה דומה לחיים שלי הקודמים. הייתי רווי ומוצף ברגשות סוערים. הלילות התאפיינו בשינה רעועה וקטועה. לא הצלחתי לחבר 30 דקות שינה רצופות. התרחקתי מחברים ושקעתי בתוך עצמי.

 

חבר טוב היה שם בשבילי באמצע הדרך, הוא שם לב שהוא מאבד אותי, ושאני מאבד את עצמי. והוא הפנה אותי למטפל בכיר בשיטת NLP . הקשבתי לעצתו ופניתי לטיפול. ולאחר תקופה קצרה מצאתי את עצמי חוזר לעצמי. היום ברטרוספקטיבה אני יכול לומר בביטחון מלא, שלא רק חזרתי לעצמי, אלא הפכתי לאדם בריא ויציב הרבה יותר משהייתי עוד לפני המבצע.

 

נכון להיום כל החיים שלי מתנהלים על העקרונות והטכניקות של NLP . למעשה אני יכול לומר ש NLP הוא ה 'וויז' של החיים שלי. אני בעל משפחה מאושר, בעל עסק משגשג, ומצליח ומוערך מאוד בחיי החברה שלי. ואת כל זה אני זוקף לזכות NLP  . שנכנס בסערה לחיי וחולל בי שינוי מטורף.

 

לאחר תקופה מסוימת של טיפולי NLP , נרשמתי לקורס בשיטת  NLP, הקורס הטמיע בי את כל ערכי ועקרונות NLP והיום הם חלק בלתי נפרד ממני. באמצעות הקורס שדרגתי את איכות חיי, וגם עזרתי להמון אנשים שהיו זקוקים לעצה טובה ולתמיכה. אני ממליץ בחום על הקורסים של   NLPכי אין טיפול בעולם שישתווה ללימוד השיטה.

 

בעוד אני מוקסם מהשפעת הקורס של NLP על חיי, נזכרתי באותו חבר אוהב ואכפתי שהפנה אותי לאותו טיפול כשהייתי במצוקה קשה.  הרגשתי חובה מוסרית כלפי אנשים אכפתיים כמוהו, והחלטתי שאני אאמץ את האכפתיות של חברי, ואני אעשה את זה בצורה הטובה ביותר. לא אפנה רק בן אדם אחד ללימוד קורס NLP. אני אקים אתר ואני אגרום להמוני אנשים לשפר את חייהם בצורה קיצונית  באמצעות לימוד NLP בצורה מקיפה ויסודית.

 

יצאתי לדרך, ריכזתי את כל המידע הקיים על שיטת NLP  בכלל ועל הקורסים שלה בפרט . שיחות ארוכות אל תוך הלילה עם מומחים בשיטה.

 

והנה התוצאה הרצויה לפניכם. באתר "גולד מיינד" שבניתי תמצאו את כל מה שיש לשיטת  NLP ולקורסים שלה להציע בכל תחומי החיים:

מאמרים, תרגילים, והסברים. כולל פרטים מפורטים על הקורסים השונים של NLP המומלצים מאוד.

קריאה מהנה ומלמדת. 

מורה ל n.l.p.